| Gabriel_Adrian_1999 a întrebat:

Ce seriale turcesti foarte bune imi puteti recomanda, in stilul "Golden Boy"(Pescarusul), "Esaret"(Evadarea)?

Multumesc!

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Infidelul,Trădarea,Furtună pe Bosfor, Patria mea ești tu etc

| Anonimul151 a răspuns:

Dragoste și secrete. Mie mi-a plăcut, mai sunt o grămadă de astfel de filme. Poți cauta și pe google.

| Gabriel_Adrian_1999 explică (pentru Anonimul151):

L-am vazut si da, este foarte bun, mi-a placut si mie mult.
Am mai cautat si pe google, dar gasesti multe si nu stiu care merita. Son Yaz, spre exemplu, merita urmarit?
Imi mai poti recomanda cateva, te rog?

| Anonimul151 a răspuns (pentru Gabriel_Adrian_1999):

Acum eu mă uit pe kanal d la un serial, "Totul pentru Familia Mea" se numește, Dragoste și ură, Mă numesc Zuleyha, Hercai, Celula 5- ( ăsta nu cred că e serial, e format din 1 sau 2 episoade ), Doctorul Minune - mie mi-a plăcut foarte mult, Nehir...

| 7eleleven a răspuns:

Iti recomand si:
Osman Intemeietorul Serial
este un serial turcesc istoric. Crede-ma ca trebuie vizionat neaparat.