| SmileyLo a întrebat:

Ce seriale urmariti? Ceva gen adolescenti, mister, comedie, romantice sau unul pe care sa aiba toate genurile! happy

24 răspunsuri:
| Stardust_3152 a răspuns:

The Vampire Diaries e cel mai tare(Ian Somerhalder :X), Pretty Little Liars, No Ordinary Family, Glee, Supernatural, Gossip Girl, True Blodd, The Secret Life of An American Teenager si mai e si Modern Family :X

| alexralu34 a răspuns:

Mie imi place foarte mult gossip girl, abia astem sezonul 5 din septembrie sau multora le place the vampiries diarias desi nu l-am vazut.

| Conia a răspuns:

Lie to me e foarte interesant, poti invata multe chestii despre oameni.happy

| LittleandLiars a răspuns:

Pretty Litlle Liars, One Tree Hill, House MD, Greys Anatomy si lista continuahappy

| LifeEndsWithADream a răspuns:

The Vampire Diaries, True Blood, The Secret life of the american teenager, Beverly Hills 90210

| LifeEndsWithADream a răspuns:

True Blood (este mai horror putin si are si scene de sex), The Vampire Diaries, Friends, 90210

| Parisblue a răspuns:

Pai uite niste seriale foartee foarte frumoase, pe care le ador:p :
-gossip girl
-supernatural
-the vampire diaries
-true blood
-pretty little liars
-the secret life of american teenager
Sper sa te uiti si tupuppy dog eyes
-

| yonutz1 a răspuns:

Supernatural, e super happy

| notsurewhoiam a răspuns:

The vampire diaries:X:X:Xeste cel mai bun serial posibil cu adolescenti si cu lectii de viata si cu tot ce vrei...trebuie neaparat sa il vizionezi

| anaid2008 a răspuns:

Acum ma uit de luni pana vineri pe kanald de la 10 dim pana la 12 jum la poveste de familie...e interesant.se urmareste viata de zi cu zi a unei familii cu multe probleme. iar actrita Fahriye Evcen mi se pare foarte frumoasa:X

| chucks a răspuns:

Care mi-a plăcut cel mai mult a fost : the vampire diaries apoi true blood, supernatural, heroes merită să te uiți happy a da. goosip girl :X sper că te-am ajutat:* primesc fundiță?

| blueberry05 a răspuns:

Eu ma uit la Heroes,Vampire Diaries,True Blood, Gossip Girl, Aurora si Lie to me.Cred ca sunt geniale si o sa ma uit si la Supernatural imediat ce termin cu astea.:*

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate genurile, dra mai mult imi plac cele horror si comediile happy

| DeeaSakura a răspuns:

Ghost Whisperer. intrenatul.The Vampire Diares sper sa iti placa astea :d funda?love struck

| ZapacealaAa a răspuns:

How i met your mother

| Sofia07 a răspuns:

Gossip Girl, one tree hill, 90210.
Sunt pentru adolescenti, comedie, drama, foarte bune.

| Lemonade_5302 a răspuns:

Urmaresc Gossip Girl, care se incadreaza in toate genurile de mai sus si Desperate Housewives, care e mai mult cu dragoste, mister, dar si crima.

| LuLu1234 a răspuns:

Eu am vazut un serial foarte fain Rebelde ii romantic si ii cu adolescenti da are si comedie

| LuLu1234 a răspuns:

Si mai urmaresc si clase 406 ii tot cu adolescenti si ii foarte fain

| Iky a răspuns:

Pe protv este reluare "cu un pas inainte" miercuri la 10.45.:X

| CopilaLui a răspuns:

Eo ma uit la filmul : Culoarea fericirii pe NationalTV (ii un film foarte frumosh sh foarte interesant)

| MyLovee a răspuns:

The Vampire Diares e super, sper sa-ti placa, daca nu l-ai vazut.

Alte răspunsuri