| rdfccmusijsidyi a întrebat:

Ce urmeaza dupa legendele palatului concubina regelui pe tvr1?

4 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Inca nu se stie caci e de abia la inceput si se va termina tocmai in iunie asa ca nu se stie.S-ar putea sa fie Regatul vanturilor sau celalat serial coreean care se difezeaza in Koreea in aceasta perioada. Oricum prin iunie iti voi spune ce urmeazawinking.

| Andreea114820 a răspuns:

Nu se stie ink. scuze

| lana a răspuns:

Kim Suro: regele de fier.Mai multe despre el pe http://www.tvr.ro/articol.php?id=104503&c=151

| Sarah_8522 a răspuns:

Cred ca incepe un film la fel de frumos ca legendele palatului concubina regelui! SPER!
Dar nu a pus reclama pe TVR1 ce va urma!