| cristitipu a întrebat:

Ce va place mai mult dintre naruto si naruto shippuden? de ce?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Ambele sunt frumoase in felul lor.
Acum sincer? Poi mie una imi place Naruto.Dc? pai pentru ca 1 pe asta l-a, vazut prima data si mi-a placut la nebunie.2 sunt mai amuzanti si cand sunt trista nu am cum sa nu rad cand ii vad mai ales pe naruto.3 din shippunden nu am vazut decat vreo 2 ep.laughingasta e. sper ca in vara asta sa pot sa `l vizionez dar acum nu am mult timp din cauza sc0liisad4-sasuke e si el prezent si la inceput era chiar tare cum se tot intrecea naruto cu el si pana la urma se imprietenisera si naruto il considera ca si fratele pe care nu la avut.sad.cei drept mai sus am spus ca si cand sunt trista, ma uit la naruto si rad...pai sa-ti spun ca si am plans o multime de fiecare data cand cineva bun murea.cryingsi chiar plangeam.si uite ca se mai gasesc copii de 15 ani ca si mine sa mai planga la desenelaughing.

3 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Shippuden pentru ca nu se prostesc chiar asa rau ca in prima serie naruto laughing

| Vlady_6891 a răspuns:

Naruto shipuden.e mai tare.il am. uite.www.narutoshippuden.com

| Miky a răspuns:

Shippuden pf ca sunt personaje mai mature