| No a întrebat:

Cui ii place si Nini si Naruto Shippuden? fundita happy

Răspuns Câştigător
| Anonima007 a răspuns:

Ador Nini`! Si Naruto Shippuden.Nu am pierdut nimic.As vrea si o revista cu acestea sa citesc.blushingFunda>>?

9 răspunsuri:
| No explică:

Biuu. sczz blushing.am vrut sa pun inteligent, da mi-a alunecat mana si am pus stupid. can u forgive me? puppy dog eyesbatting eyelashes

| No explică:

Ms pentru raspunsuri kiss Ma bucur ca exista atatia fani al acestor seriale xD

| InnaaYY a răspuns:

Mieeeeeeeeeeeeeeee...
Dar am pierdut ep de astazi.
Astept reluarea Maine._laughing)
fundita?laughing

| Lexiiii a răspuns:

Mie imi place Naruto :X:X

| Maddieeee a răspuns:

Mie imi place Nini multhh`!love strucklove strucklove struck

| Maddieeee a răspuns:

Nini!love strucklove struck
Imi dai sh mie funda plss.ca nu am nici unaapuppy dog eyes

| MyLife a răspuns:

Mie,sunt foarte draguti

| AdeeXd a răspuns:

Eu iubesc nini in fiecare seara ma uit mai ales ca am vazut toate episoadele pe youtube si in final nini si tomas se casatoresc, se afla ca nini e nicolas, iar victor este foarte nervos si celina la fel... mai ales ca chichi vorbeste pentru prima data, iar naruto il ador imi place la nebunie de sasuke. tot asa nu am pierdut niciun epiod

| kimmii a răspuns:

Eu ador naruto shippuden dar vreau sa vad filmul naruto shippuden 4 si nu stiu de unde