| Barkjha a întrebat:

Ce ziceti de Yuri! on Ice, o sa mai fie inca un sezon?

Răspuns Câştigător
| Qtsmallbean a răspuns:

Cred(din cate am inteles) ca pe 11 ianuarie apare urmatorul sezon, in care o sa fie nunta, dar sezonul asta o sa se bazeze mai mult pe Yurio. Dar, ca sa iti raspund mai clar: SIGUR o sa fie un nou sezon, deoarece asa a zis creatoarea lui.

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Probabil că va fi

| Sachabella a răspuns:

Din cate stiu urmatorul seson va fi anul acesta, o prietena de-a mea a citit ca in sezonul 2 va fi si nunta + alti patinatori dar de asta nu sunt sigura, dar... sezonul 2 va fi garantat anul acesta.