| Martsje a întrebat:

Cei care ați urmărit serialul Vlad, ce părere aveți despre ultimul episod?
Nu mi-a plăcut și, în fond, nici nu am înțeles de ce Vlad ( Adi) nu a rămas cu Eliza, daca tot s-au reîntâlnit și se iubeau și, mai ales aveau un copil împreună? Voi ce părere aveți?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Made in Romania ce pretentii sa aihee hee

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns:

Părerea mea este că nu are niciun rost să fii prea investit într-un serial, oricare ar fi el. Este doar un serial și trebuie să-l iei ca atare.

Iar răspunsul la orice întrebare legată de un serial este întotdeauna "pentru că așa au vrut scenariștii".