| Furnicuta000 a întrebat:

Cei care ati vazut serialul Adela, cam pe la ce episod se afla adevarul despre Adela? Va rog sa raspundeti strict la intrebare daca stiti

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Probabil in ultimul episod sezon.Cred ca joia asta.

| Furnicuta000 explică (pentru Fatamuntilor):

Pe Netflix nu e grupat pe sezoane

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Furnicuta000):

Aha scuze! eu ma uitam pe Antena 1

| daniela1107 a răspuns:

In ultimul episod din sez 2, cred că 12 la televizor

| Furnicuta000 explică (pentru daniela1107):

Ce inseamna ultimul din sezonul 2? Ca pe Netflix nu sunt grupate in sezoane, scrie doar 48 de episoade si atat

| Furnicuta000 explică (pentru daniela1107):

M-am uitat acum pe wikipedia si am vazut ca de fapt sunt 158 episoade. Am crezut ca sunt doar alea 48 de pe Netflix. Deci eu nu ma mai uit la serialul asta laughing