| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Cei care ati vazut spiderman no wei home credeti ca o sa mai existe vreo continuare la filmul asta, din seria asta cu spyderman? Adica finalul a fost destul de trist din ce am vazut eu si dupa parerea mea cred ca va exista o continuare, voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| summergirl345 a răspuns:

Vor mai fi alte filme cu Spider-Man în viitor. Asta deoarece sunt niște scene cu referire dintre Venom și Spider-Man, deci următorul film va fi despre cei doi probabil. Am mai văzut pe net viitoare posibile titluri de filme cu Spider-Man, de pildă "Spider-Man: Phone Home", "Spider-Man: Home-Wrecker" și "Spider-Man: Home-Slice". Și încă unul numit "Spider-Man: Freshman Year", dar am înțeles că este animat.