| AvrilLivigne a întrebat:

Cel mai de groaza film pe care l-ati vazut.(la cel mai fain. dau Fundahappy

10 răspunsuri:
| criss14criss a răspuns:

My Bloody Valentine

| irynutza a răspuns:

The Human Centipede II sau Miriapodul Uman II

| RoxyOnTPU a răspuns:

Final Destination 1, 2, 3,4,5 toate is faine

| Mitzuu a răspuns:

Pai unu cam ciudat :S e A nightmare on elm street - cu Freddie devil
Altu : Colectionarul de ochi worried
Altu : Mirrors love struck
Altu : Saw happy
Altele stiu dar nu sunt asa '' infricosatoare '' big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The exorcism of emily rose,nu cred ca vrei sa t uiti singura la el, sau daca te uiti sa imi zc si mie ce perere ai avut, si daca a fost intr-adevar un horror p placul tau... fundaaaaa... poppp

| Valisha18 a răspuns:

Eu cred ca seria de filme de groaza ''Final Destination" este foarte inspaimantatoare...Mai ales cel mai recent. Un alt film care m-a bagat in sperieti a fost Black Christmas. Daca iti plac filmele vechi, clasice, poti incerca sa vezi Pasarile de Alfred Hitchock. Dar te avertizez ca primele 2 ( Final Destination si Black Christmas) sunt filme horror, cu adevarat infircosatoare!

| xKitiiii a răspuns:

Buna! Daca iti plac filmele horror te poti uita la:
A nightmare on Elm Street
Final Destination
The messengers
The orphan
Dead silence
The ring 1, 2
Case 39
Trick'r treat
Paranormal activity
Hounting in Connecticut
Numere fatale
Vineri 13
Let the right one in
Daybreakers
Eu iti recomand filmul : A nightmare on elm street
si The ring 1.2
Is cele mai tari happy

| alexsaltaretu a răspuns:

Ati uitat de wrong turn 4 ( nu cred ca te vei putea uita singura la el)

| alexsaltaretu a răspuns:

Wrong turn 4

| Iulliiaa a răspuns:

Hannah Montana the movie.winking E un film destul de bunicel mi se pare tongue laughing Bafta.