| AngelAndreea a întrebat:

Cele mai tari 3 filme de groaza pe care le stiti?

11 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Bună.

1. Mirrors 2.
2. Saw.
3. The ring.

Pa, pa.

| Nucreeed a răspuns:

The Shining
The sixth sense
The silence of the lambs

| Naяutσ a răspuns:

Scary Movie 1, 2, 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Exorcist, The Poltergeist, Dawn of the Dead.

| Lexi888 a răspuns:

Cabana din pădure, experiment fatal, land of the dead.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

1. The Exorcist( cel din '73) pe care nu am reusit sa il termin;
2. The Unborn mi se pare un film foarte bun de groaza pentru ca nu e unul din cele in care doar te sperie tipatul personajelor sau sangele, te sperie pur si simplu poveste si te tine muult in suspans, e unul dintre filmele de groaza pe care chiar trebuie sa le vezi, chiar merita;
3. Mirrors, e un film la care m-a speriat mai mult sangele, nu e cine stie ce dar mi-a placut ca nu a fost facut dupa un tipar si a fost o idee originala.
Sa nu te uiti la The Grudge sau Shutter, sunt niste filme super neinteresante cu chinezoi si nu sunt deloc de groaza, iti spun pentru ca mi-am pierdut niste ore din viata degeaba.

Sper ca te-am ajutat, numai bine!

| YourDeath a răspuns:

Drag me to hell
Women in black
The grudge

| SoreSori a răspuns:

1.The Conjuring (2013) - the best love struck
2.Mama
3.Mirrors

| gabyzuza a răspuns:

The Grudge, Mama, Dead Silence

| artdenisa a răspuns:

Saw, Mirrors, Mama happy

| Anake a răspuns:

The unborn, the grudge, the exorcist.
btw, silence of the lambs nu e horror.