| valentindinu78 a întrebat:

Cer si eu ajutorul cuiva ce se pricepe la site-uri cu filme: Caut partea a 3a din "Trei metri deasupra cerului". Va rog ajutati-ma! (Unii zic ca au vazut filmul, alti zic ca nu e.) Astept un raspuns... sad

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu am găsit partea a 3 a dar în schimb am găsit alte 2 versiuni ale filmului trei metri deasupra cerului.
Three Steps Over Heaven (prima parte)
Ho voglia di te ( a doua parte)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este.

| dannyel86 a răspuns:

"Tres veces tu", acesta pare sa fie titlul original al partii a treia din "Trei metri deasupra cerului".
Sunt multe site-uri care "promit" ca e filmul cautat, dar majoritatea ofera altceva de vizionat.

| Sn4k3 a răspuns:

Sunt numai doua.