| Byb2001 a întrebat:

Ceva filme de acțiune?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Predator 1-2 / terminator 1-2 / red scorpion / robocop 1-2-3-4

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

5 pentru infern. Cei 7 magnifici. Gladiatorul.

| Apokales a răspuns:

Hardcore Henry mi s-a parut un film de actiune mai atipic. Ti-l recomand.

| JicaContra a răspuns:

Terminator 2 Judgement Day (CEL mai tare film de actiune din toate timpurile, cel putin eu asa cred)

Die Hard... daca nu l-ai vazut pe asta atunci esti ultima bata in materie de filme de actiuniune tongue

| Endoryus a răspuns:

Dirty Harry

| Alverto a răspuns:

Călărețul singuratic
Mie chiar mi-a plăcut, de fapt a fost singurul de acțiune pe care l-am urmărit până la final
Recenziile o să spună că este unul nu foarte bun, dar daca ești pasionat sau îți place istoria cowboy-lor din vestul sălbatic(1600-1900) este pentru tine big grin

| Sorinlelele a răspuns:

Ce fel de actiune rolling on the floor

| Anonimul23322 a răspuns:

Orașul fără legi; operațiunea de salvare sau bun venit in jungla
PS recomand serialul,, LUNETISTUL " cel mai șmecher serial