| RebekaRebi a întrebat:

Chiara cu Damiano din serialul BABY (de pe Netflix) se mai împacă de la sez 2 ep 5 încolo? Vă rog spoilerrr

Răspuns Câştigător
| LeCaras a răspuns:

Da, pe barca din Șomâltoc

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

N-am inteles niciodata logica oamenilor care vor sa stie dinainte ce se va intampla intr-un serial.

Daca te intereseaza serialul, atunci te uiti la el tocmai pentru placerea de a descoperi ce se intampla.

Iar daca nu te intereseaza serialul suficient de mult incat sa te uiti la el, atunci ce conteaza ce se intampla?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chioara?laughing

| RebekaRebi explică (pentru johnnny123):

Bro sunt interesată de serial de aia mă uit că dacă nu mă interesa nu mă uitam faza e că sunt curioasă doar de acest lucru