| Robert17x a întrebat:

De ce nu am serialul The Walking Dead pe Netflix? Stiu sigur ca e pe Netflix, dar nu-l am

Răspuns Câştigător
| MagicOneT a răspuns:

The Walking Dead nu a fost niciodata pe Netflix, stiu ca existau niste zvonuri ca sezonul 8 va fi disponibil, dar nu s-au concretizat.

2 răspunsuri:
| raftulcufilme a răspuns:

Serialul „The Walking Dead" nu a fost niciodată pe platforma de streaming online Netflix. Dacă ești un pasionat al serialelor cu zombie, poți urmări „Z Nation" pe Netflix.

| Robert17x explică (pentru raftulcufilme):

Pai nu neaparat sa ma apuc de un serial cu zombie, dar voiam sa ma uit la sezonul 9 din twd pe Netflix ca pana acum vedeam pe net si ma enervam cand ma baga pe alte site-uri.