| magdakitty a întrebat:

Ciao... am si eu o intrebare : la sims 2 cum sa omori moartea?
si daca nu stiti alta intrebare (mai inportanta) :cum sa reinvii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa gasesti raspunsuri la intrebarile tale si pe forumul Sims Club Romania www.simsclub.ro

2 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Prima inrebare: n-ai cum. poate ai observat ca atunci cand dai click pe uratu ala cu coasa nu iti apare nici o comanda.
a doua: e impoisibil. o data ce unu-i mort, mort ramane.doar daca moare si nu inregistrezi jocul. atunci ok, joci de unde ai ramas

| SăcsyLlamă a răspuns:

Nu poti sa reinvii. Cand il ia moartea pe cineva, ai o optiune in care te rogi de ea sa nu il omoare.