| ஐஐ a întrebat:

Ciao

as vrea niste filme cu lupi care ataca un grup de prieteni... stiti voi excursii etc.
dar in afara de the breed si wolf town please am nevoie urgent
funda

3 răspunsuri:
| elavy23 a răspuns:

Iti recomant Red Riding Hood.este un pic horror dar nu prea tare, deci te poti uita si singur/a, este plin de mister si te tine mereu cu sufletul la gura.nu pot spune ca este exact cu lupi si cu un varcolac ce atata un sat ...ma rog in film arata mai exact ca un lup.eu l-am vazut deja de 3 ori. sper ca te-am ajutat.si in caz ca iti place filmul vizionare placuta. poti cauta trilerul ca sa iti faci o parere

| oanagh a răspuns:

The Grey! e un film foarte misto.

| Kriiiss a răspuns:

Road train