| Alexandrup a întrebat:

Cine a iesit aseara din next top model?

15 răspunsuri:
| RaluKkkk a răspuns:

Roxana

| Bylok a răspuns:

Roxana sad

| Ancaaa a răspuns:

Roxana

| puffika a răspuns:

Roxana.ce trista era.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

A iesit Roxana si au ramas in finala Emma si Madalina. Hai Emmalove struck

| AvalohAlyn a răspuns:

Roxana a iesit aseara de la next top models.Mai sunt 2 concurente, saptamana care vine e finala.

| Mauve a răspuns:

Roxana a iesit. sad

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Roxana. Cred ca datorita faptului ca are probleme cu mersul pe tocuri.

| MARRRRRYYA a răspuns:

Roxana funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxana... si va rog raspundeyi-mi si mie la o intrebare e la muzica si adolescenti tot de la next top model-- Melodia cand arunca catalin cu sare pe emma. cine stie primeste funda happy

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Laura parcalaughingthinking
M-am uitat putin la sfarsithappy

| Passion_1840 a răspuns:

A iesit Roxana! big grin

| kidda97 a răspuns:

Roxana`happy

| ArtemisD a răspuns:

Roxana...desi imi doream sa iasa Madalina.pare a fi cam batrana.