| anonim_4396 a întrebat:

Cine a vazut filmul alba ca zapada si raboinicul luptator? Il FELICITTT pe cel care s-a uitat uitati id meu se mess ilincaneagu@ymail.com adaugatima si vorbim despre film il ibesc pe WILLIAM!

Răspuns Câştigător
| ByaNca26 a răspuns:

Dar funda? pune o funda frumoasa acolo si iti dau id. big grin

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ar trebui pus un test IQ la inregistrare, sa nu se umple site-ul asta de copiii mai prosti ca maimutele.

| anonim_4396 explică (pentru unknownn):

Lasama in pace!

| unknownn a răspuns (pentru anonim_4396):

Biine,tee l@s!

| ByaNca26 a răspuns:

Buna eu am vazut filmul si e superb. m-as uita si de 100 de ori si nu m-as plictisi.

vorbim pe mess

| anonim_4396 explică (pentru ByaNca26):

Adaugama

| anonim_4396 explică (pentru ByaNca26):

Mai bine da-mi id tau.

| anonim_4396 explică (pentru ByaNca26):

Stai ca nu imi arata funda crying

| anonim_4396 explică (pentru ByaNca26):

Gata damil//

| anonim_4396 explică (pentru ByaNca26):

Da-mi id-ul tau! X-( X-(

| ByaNca26 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar funda? pune o funda frumoasa acolo si iti dau id. big grin