| AnnaMariaaa a întrebat:

Cine a vazut Transformers Dark of the moon? Cum vi s-a parut? Lasati-mi si mie un site unde il pot vedea si cu subtitrare, va rog. funda

2 răspunsuri:
| medicexorcist a răspuns:

Aici poti sa il vezi cu subtitrare: www.movieplex.ro. 40 ron. merita sa il vezi 3d, este ok, cred ca merita un 7.5... cat despre vazut online cum doresti tu, iti doresc asteptare placuta! :)

| PROdavid a răspuns:

Filmul a fost destul de ok l-am vazut la cinema.Nu are nimeni sa-ti dea nici un site deoarece el nu a aparut inca in varianta decenta de vazut doar cam asa ca mia asteapta macar 2 3 luni pana sa apara macar dvd-rip daca nu poti astepta du-te la cinema