| AiEnmaa a întrebat:

Cine ati vrea sa castige: Ianau Narcis Iustin sau Tutu Adrian?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Okay, sunt gata sa primesc stupid pentru ca vreau sa castige talentul adevarat.
Narcis Iustin Ianau, Bacaul te sustine!

18 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Ianau Narcis Iustin

| Coriine a răspuns:

Ianau Narcis Iustin.Intradevar si Tutu Adrian este talentat,ina nu inndeajuns pentru pozitia "Romanului cel mai talentat". Tutu Adrian este preferat de fete,copile raised eyebrows,pentru ca arata bine,si interpreteaza acest timp de muzica...Dar pana la urma aici nu cazul conteaza,ci talentul,pentru ca de aceea se numeste "Romanii au talent", daca ar fi fost dupa caz, s-ar fi numit altfel!winking

| adriana9000 a răspuns:

Tutu Adrian.

| Cristina_5283 a răspuns:

Cine chiar are talent adevarat : Ianau Narcis Iustin.Nu ca Tutu Adrian nu ar avea, dar e mai deosebit Narcis...

| Sophie a răspuns:

Bună.
Ianău Narcis Iustin.Are Voce de înger...
Pa Pa.

| Dean1996 a răspuns:

Înainte țineam cu Adrian Tutu,imi place mult rap-ul,și melodia lui:,,E evident că Românii au Talent" am ascultat-o încontinuu când a apărut,dar mi-am dat seama de un lucru: dacă câștigă Țuțu,câștigă mai mult din milă,pentru că el are voce,nu spun că nu,are poveste,dansează,okey,dar comparat cu Narcis,ca și talent(nu suport să-i compar că sunt total diferiți, dar m-ai forțat din întrebare) cade rău Adrian, pentru că Ianău are adevaratul talent.Continui să mă minunez,ascultându-i melodia din semifinală,îmi dă fiorii, în sensul bun, are o voce uimitoare(Narcis).

| AxxyAlexandra a răspuns:

Narcishappy
Deoarece consider ca el are cel mai mare talent!
Adrian canta minunat, are si el talent dar cred ca faptul ca nu are familie a impresionat pe multi.dar emisiunea se cheama "Romanii au talent!" si consider ca Narcis are acest talent!
Parerea meahappy

| Andreea50 a răspuns:

Ianau Narcis Iustin.

| BipBip a răspuns:

Ianau Narcis Iustin

| EuPaulA a răspuns:

Paiiii...Ianau Narcis Iustin este ceva nemaipomenit[WoW], dar Tutu Adrian chiar are talent si a avut o viata grea fara parinti.Mie una imi place mai mult Tutu Adrian pentru ca... oricat Ianau Narcis Iustin nu are nevoie de banii castigati la concurs pentru a deveni faimos.

| AiEnmaa explică:

Sunt de parere cu dalex2002 deoarece si eu am plans

| AiEnmaa explică:

Bine eu va dau la toti cate un vot cu raspuns folositor si inteligent

| faratinenupotplange a răspuns:

Tutu Adrian...Care e parerea ta?

| mika3la a răspuns:

Tutu Adrian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ianau Narcis Iustin

| Andreea_6027 a răspuns:

Adrian Tutu

| dydy_8264 a răspuns:

Tutu,chiar merita!

| dalex2002 a răspuns:

Tutu Adrian fiindca are talent si ca eu in semifinala cand el a cantat am plans