| Alexandra_5730 a întrebat:

Cine ati vrea sa fiti Nini, Celina etc?

Răspuns Câştigător
| CoCaCoLa a răspuns:

Nini clarlaughing

7 răspunsuri:
| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna,
Mie imi plac toate personajele, toate au rolul lor, chiar daca unele sunt mai rele(Celina) sau mai bune, toti sunt oameni si trebuie apreciati, deci as vrea sa fiu daca s-ar putea oricine din telenovela Nini pentru ca toti imi plac la fel de mult pe cum imi place si telenovela.
Sper ca te-am ajutat, vizionare placuta la Nini si pa-pa!

| GaGy a răspuns:

Sincera sa fiu chiar nu stiu...Nini trece prin multe greutati, deci ea nu laughing. Cred ca as vea sa fiu Lola love struck

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Eu as vrea Nini.

| Izy a răspuns:

Nini.

| Marya_3159 a răspuns:

Nini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sicilia sau nini, poate lola sau chowlaughing

| Alexandra_5730 explică:

CoCaCoLa a raspuns bine