| GossipGirL93 a întrebat:

Cine cinta cintecul in pariu cu viata sezonul 2 episodul 6 cind sunt Anca cu Vlad si Ioana cu Andrei sunt pe munte si se joaca! Funda:***

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

Alina, Dorian, Cristina & Vlad - "To The Moon And Back"

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xKathrinexD a răspuns:

Moon And Black! Uite aici link-ul: http://www.youtube.com/watch?v=m-QviCBBl4Q
__________________________________
Funda? ^ _ ^

| GossipGirL93 explică:

Pot sa spun ca este chiar super tare, eu sa stii ca nu sunt taranca ..Sa stii ca sunt din Chisinau si Dima este cu un cartier mai la vale de mine, imi face placere sa urmaresc serialul...

| KatomikaTakumi a răspuns:

"To the moon and back"