| Aliosha a întrebat:

Cine crede ca filmul The Hangover Part II va fi cea mai tare comedie din 2011?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Hangover mi s-a părut cea mai bună comedie văzută în ultimii zece ani aşa că sper din tot sufletul ca Part II să fie cel puţin la fel de tare! Acelaşi regizor,aceiaşi actori,aceeaşi situaţie doar că e Bangkok, nu Las Vegas şi e nunta lui Stu, nu a lui Doug...pare promiţător dar îmi doresc să nu se repete ci să vină cu chestii noi,bestiale,care să te facă să cazi din scaun de râs! Şi mai sper ca Jamie Chung, actriţa din Samurai Girl, să nu fie doar de decor. Aştept cu nerăbdare să apară.

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

4 sure! d abia astept s apara

| Rafael_3371 a răspuns:

Eu cred ca da. Sau printre cele mai tari. Am vazut si partea intai si a fost tare. Am ras mult si mi-au placut toate situatiile prin care au trecut.