| superfannarutoshippuden a întrebat:

Cine credeti ca va castiga lupta dintre Naruto si Sasuke? Sasuke ori Naruto?

13 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna!
Eu creed ca vor murii amandoi!
Chiar daca Naruto mi se pare mai puternic el este hotarat sa moara impreuna cu Sasuke deci nu avem ce face.asta este parerea mea happy.

| annahandball a răspuns:

Naruto nu vrea sa se lupte cu Sasuke deci clar ca nu il va omori! El de fapt vrea sa il faca pe Sasuke sa isi revina la normal pentru ca e sg om care pote sa mai vb cu el! Bineinteles ca cei doi se inteleg doar cu pumni cum a ziss si Naruto, deci va exista un fel de lupta, dar scopul el va fi aducerea lui Sasuke la normal.
Eu cred ca Naruto va reusi acest lucru si ca nu vor murii nici unul!
P.S Este adevarat ca Naruto a ziss ca daca se vor lupta vor murii amandoi, dar Naruto vrea sa foloseasca asa zisa lupta pentru a vb sg cu Sasuke.

| Narcis2007 a răspuns:

Naruto...daca Sasuke era mai tare serialu se numea "Sasuke"...

| cryptobiologist a răspuns:

Din pacate naruto a declarat in ep 116 ca vor muri amandoisad dar eu as vrea sa castige naruto! Dar pana la lupta lor mai dureaza o vreme

| RoseQueen a răspuns:

Desi as vrea sa castige Naruto, in nici un caz sa moara amandoi, inclin spre idea de a castiga Sasuke apoi sa se intoarca in sat(ce batut in cap mi se pare uneori brunetul asta senzual...)sau sa castige Naruto si Sasuke sa revina in Konoha. In nuci un caz sa nu moara vreunul din ei!

| Avatar001 a răspuns:

Ori

| がさいゆの a răspuns:

Narutoooooooooooooooo!

| ピンク a răspuns:

Nimeni. Chiar Naruto a spus-o, cand se vor lupta, vor muri amandoi. Totusi as inclina mai mult spre Naruto ♥

| aead a răspuns:

Naruto

| ILoveRain a răspuns:

Amandoi ar pierde. Si Naruto recunoaste[intr-un episod din shippuden XD ] ca daca se lupta o sa moara amandoi...

| ionutzneji a răspuns:

Naruto pentru ca are vulpea cu 9 cozi

| CoolStyle a răspuns:

Lume sunteti nebuni?
Ori castiga Sasuke ori mor amandoi lol prima data la snopit sasuke si sasuke s-a dus in Akatsuki ca sa devina mai puternic.

| Ivanov_Mihai_1997 a răspuns:

Eu asi zice ca Naruto va castiga ca el este copilul profetiei si doar el va aduce pace in lume.