| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Cine era fata din supernatural sezonul 3 primul episod ce il apara pe Sam la sfarsit

Răspuns Câştigător
| Dena01 a răspuns:

Vai,anna.laughing El a intrebat doar cine e. Avand in vedere ca e evident ca urmareste serialul, puteai sa il lasi pe el sa vada singur ca 'pana la urma moare pentru ca ii tradeaza'. Prima parte i-ar fi raspuns indeajuns la intrebare.
Mnoh, dar bine-i si asa oh go on

1 răspuns:
| ANNAx44 a răspuns:

E Ruby...e un demon care ii va mai ajuta pe Sam si Dean dar pana la urma moare pentru ca ii tradeaza happy Funda?