| dracdeingerash a întrebat:

Cine este super-incantat ca a aparut Gossip Girl sezonul 4 episodul 1? si de acum din saptamana in saptamana mai apare cate un episod. hai sa va "aud" cum va bucurati sa dau fundita pentru cel mai impresionant big grin

Răspuns Câştigător
| MadalinaElenaaaaa a răspuns:

Eu sunt suuuuper incantata imi place foarte mult Gossip Girl. (fundita? te rog! nu am decat 2)

6 răspunsuri:
| Meh a răspuns:

Hmm, Eu una ma bucur mult. Nu o sa incep sa "Zbier" Pe TPU, O sa ma duc curand la tara pe o campie si i sa ma dezlantui acolo. Ha ha. xD Dar ma bucur mult. Woooo. xD

| Jenny_9204 a răspuns:

I-am zis nu demult unei prietene de serial, a inceput sa se uite, e foarte incantata, am zis catre ea:ce bine ar fi sa-l fi inceputa si eu numai acum, e cel mai frumos serial pe care l-am vazut, l-as urmari in fiecare zi, ar fi super tare de ar baga cate un episod in fiecare zi, dar ne multumim si asa. Abia astept saptamana viitoare. V-am pupat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super ca a inceput din nou Gossip Girl :). Eu am vazut primul episod aici: http://www.serialepe.net/2010/09/gossip-girl-sezonul-4-episodul-1.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi placea Gossip Girl, priveam vreo 3-4 episoade in fiecare seara. Vara aceasta nu am mai avut timp si acum imi e greu, plus ca trebuie sa incep cu sezonul 2laughing.
Ma bucur ca au bagat episoade noi si sper sa tin pasul. Apropo, tot pe pro tv, sambata, pe la 13 a ramas?

| EveTorres a răspuns:

Este tare este frumos este super nu am cuvinte sa-l descriu este cel mai tare film din istoria filmelor. imi plac aproape toate personajele. funda pliz nu am nici una

| EnaS a răspuns:

Eu când am auzit am făcut o "criză" de fericire. E serialul meu preferat şi l-am urmărit dea lungul timpului cu entuziasm parcă trăind emoţiile personajelor. Azi tocmai l-am văzut şi mi-a plăcut la nebunie. Pa-pa