| ღLoveღMusicღ a întrebat:

Cine imi poate recomanda animeuri cu baietii super draguti si frumosi? (nu conteaza ce genuri sunt, in afara de Vampire Knight)

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

- Amnesia
- Hiiro no Kakera (2 sez)
- Kiniro no Corda: Primo Passo (+3 ep speciale)
- Ouran Koukou Host Club
- Paradise Kiss
- Skip Beat
- Uta no Prince-sama

Vizionare placuta!

6 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Sa inteleg ca te exciti la baietii desenati? la desene animate rolling on the floor?

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Nu mai sunt fana dar cand eram mica tin minte ca era un anime foarte dragut pe A+ parca, aa Paradise Kiss se numeste. Sper sa-ti placa.

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Aceste filme au fost facute dupa animeuri..Baieti de bani gata(Boys over flowers), Playfull Kiss, Acordurile iubirii, City Hunter...Ai zis cu baieti draguti, deci acestia sunt super frumosi.

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Nana
Special A

| Mikyss a răspuns:

- Amnesia
- Hiiro no Kakera (2 sez)
- Kiniro no Corda: Primo Passo (+3 ep speciale)
- Ouran Koukou Host Club
- Paradise Kiss
- Skip Beat
- Uta no Prince-sama
Naruto
Playfull KissCity
bleach