| Mentosanee a întrebat:

Cine imi poate recomanda cateva seriale cu adolescenti gen Skins, sau cum este filmul Placinta Americana. In principiu cu adolescenti si sa fie comedie poate si putin romance. V-as ruga ca serialele sa fie online si traduse. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secret Circle, Gossip Girl, Pretty Little Liars, Drop Dead Diva happy.

3 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai pe site-ul Vplay.com sunt o multime de seriale cu adolescenti si majoritatea sunt subtitrate. eu personal iti recomand Pretty little liars, gossip girl, 90120, hellcats, 10 things i hate about you, the beautiful life, the big bang theory si mai sunt o multime

| ℓαυяα a răspuns:

Pretty little liars, privileged happy

| badboy18 a răspuns:

Another teen moviewinking