| roxxanamaria26 a întrebat:

Cine îmi poate recomanda niște seriale ca Riverdale, Supernatural și TVD?

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Ca Riverdale: 13 Reasons Why, Pretty Little Liars, Veronica Mars
Ca Supernatural: Grimm, Sleepy Hollow, Constantine, Haven, Shadowhunters: The Mortal Instruments
Ca TVD: True Blood, Angel, Teen Wolf, The Originals, Legacies

| faramatania a răspuns:

Clique,Harper's Island, The Family/2016, Raveswood, Stranger Things, Eyewitness, Finding Carter//The Originals, True Blood, Hemlock Grove, Buffy The Vampire Slayer, Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series, Lost Girl, Bitten (2013),The Strain,Valemont (mini-serie), Midnight, Texas, Legacies, A Discovery Of Witches, Teen Wolf, Wynonna Earp

| Mad1 a răspuns:

Dexter,lost,Prison breack sunt misto

| Mad1 a răspuns:

Dexter,lost,Prison breack sunt misto.

| WeebGodAkane a răspuns:

Pai ai avea de văzut the originals si legacies...
The originals are legatura mai mica cu tvd, dar e vorba despre Niklaus Mikaelson, da, un vampir original malefic oarecum...
Legacies e continuarea, ce se leaga de fiica lui Niklaus, de asemenea in legacies actiunea se leaga ceva mai mult si de TVD

Apoi as recomanda cu incredere serialul Lucifer