| pisto a întrebat:

Cine imi poate spune niste anime-uri noi dragute

Răspuns Câştigător
| Nairelua a răspuns:

Hmmm... Ar fi unele noi care tocmai au iesit in ultimul timp precum Noragami, care s-a terminat acum o luna si Haikyuu(anime despre voley) care e inca on going, pe are le-am vazut. Altele nu stiu sa mai fi aparut dar mai sunt o groaza de animeuri pe care sigur nu le-ai vazut.
Uite aii cateva titluri:
1. Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi
2. Karnival
3. Iawatobi sweem club. Free!(tocmai s-a terminat sezonul 1 dar il va avea si pe al doilea)
4. Kamisama hajimemashita
5.Uta no prince sama(season 1, 2 si 3)
6.hataraku maou sama anime
Dar daca iti plac mai mult cele de actiune iti recomand Fairy Tail(care e mai mult comedie, dar awsome), Kuroshitsuji(season 1, 2 si o sa inceapa si al 3 in iulie mi se pare), Ao no exorcist( nu pot sa nu-i dau nota 10), Kuroko no basketball. Momentan astea mi-au trecut prin minte. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Zuupass a răspuns:

Sunt multe frumoase terminate, dar daca vrei on going sunt acestea:date a live sez 1, 2 (e putin hentai xD) One Piece, Naruto, Fairy Tail 2014, Akuma no Ridle. Terminate:Rave Master, Code Geass, Diabolik Lovers, Vampire Knight,... daca vrei sa alegi multe cauta pe http://deseneanime.ro/dupa-gen/#recomandari. Succesc :* Merit o funda? :)