| Maya768w a întrebat:

Care imi poate spune niste seriale /filme anime dragute? (Ramance/aventura)

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Riverdale, Lucifer, Jurnalele vampirilor, Cum sa scapi nepedepsit, Cititori de oase, Psihologia crimei, Sharlock, Ten Wolfs, IZombie, Iubitul meu e un zombi, Lights Out, Unfriended, Magi, Naruto, Baruto(în curând), Supernatural, The America horror story, The America crime story, 4, Divergent, The Hunger games, Shadowshundred, Orașul oaselor, Dom casmuro, Pecetea morții, Trăind printre demoni, Wrong Turn.
M-ai sus ti-am lăsat și seriale dar și filme happy
Funda?

2 răspunsuri:
| cami1626 a răspuns:

Teen Wolf, The Originals, Game of Thrones, Lost,The walking dead,Pretty little liars,Supernatural,Lucifer,Riverdale, Reign, Gossip Girl, True Blood, Mr.Robot,Prison Break, Arrow, The Flash, The 100, Grey's Anatomy, American Horror Story, Glee,

| beepbeeplettuce a răspuns:

S u p e r n a t u r al. Sau daredevil, sau riverdale, sau 13 reasons why