| KillswitchLorde a întrebat:

Cine imi poate spune niste animeuri gen Bleach, Naruto, Trinity Blood, Fullmetal Alchimist dau funda fiecarui raspuns in parte multumesc

Răspuns Câştigător
| Rosaria a răspuns:

Tsubasa Reservoir Chronicle, Kaiutsu Oujo, Yu Yu Hakusho, InuYasha, eventual chiar si Ayakashi no Ceres, da ala nu e chiar as de asemanator cu celelalte, Fate/Stay Night, xXxHOLiC, Shikabane Hime(Aka si Kuro, in ordinea asta, cred), Darker than BLACK, Pnadora Hearts, desi ii cam sinistru, 11 Eyes, Night Wizard, desi nu ii chiar asa de bun, si probabil n tocmai ce cauti tu. Eu le-am vazut pe toate astea, si inca multe altele, dar alte genuri. Am dat si mai demult un raspuns pe tema asta, am luat panglica pe el, daca te intereseaza ai putea sa te uiti. Sper ca astea iti convin. Vizionare placutahappy.

2 răspunsuri:
| Pure.Sunshine a răspuns:

Death note

| Mitsuri10 a răspuns:

Death note
Blood+
Nana
Mew mew power
Jigoku Shoujo
Paradise Kiss