| denisucaanime a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un anime (in afara de naruto, bleach, fullmetal alchimist, rosario vampire, hell girl, vampire knight)

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Încearcă Squidgirl, Clannad și pe cele care le'am mai mai menționat odată mai sus K-ON, Fairy Tail, One piece, Maji de Watashi ni Koi Shinasai(e cam ecchi) si Kilari.Vizionare plăcută ^^!

11 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Kilari,Maji de Watashi ni Koi Shinasai,Lovely Complex,Nana, K-ON,One Piece, Fairy Tail thinking dacă spui că pe celelalte le'ai văzut..umm,spune'mi anime'urile pe care le'ai văzut, așa ne putem orienta mai bine ^^.

| Elsiane a răspuns:

Kaichou Wa Maid-Sama! Dacă vrei îți dau link de la toate episoadele (apărute) în română: http://www.anime-tv.ro/category/anime-ro/kaichou-wa-maid-sama/ Baftă!

| charizard96 a răspuns:

Yu yu hakusho

| DrLaw a răspuns:

Iti spun eu unul misto rau:D
Katekyo Hitman Reborn ii super incearca il gasesti pe www.animekage.com acolo gasesti si cele mai vizionate animeuri si cele mai tari:D

| AhileSemiZeu a răspuns:

Dragon ball z

| AhileSemiZeu a răspuns:

Dragon ball, Dragon ball Z, Dragon ball GT

| Paul1126 a răspuns:

Soul Eater, Death Note, Inuyasha, Suburbii, Afro Samurai

| Georgy_Balan_1998 a răspuns:

Baka to test to shoukanjuu; Baka to test to shoukanjuu Ni!; Death note; Inukami!; Shiki; Soul Eater; Uraboku(daca nu gasesti asa cauta Uragiri wa boku no nameo no shitteiru); Lovely Complex; Anoteher; Yu Yu Hakuso;

| denisucaanime explică:

Vazute

| denisucaanime explică:

Ok... deci: naruto, bleach, fullmetal alchimist, rosario vampire, hell girl, vampire knight, soul eater death note, inuyasha, suburbii, afro samurai, nana, lovely complex, preater, dancin in the vampire bund

| Pisicuța a răspuns (pentru denisucaanime):

Încearcă Squidgirl, Clannad și pe cele care le'am mai mai menționat odată mai sus K-ON, Fairy Tail, One piece, Maji de Watashi ni Koi Shinasai(e cam ecchi) si Kilari.Vizionare plăcută ^^!

| clmihai a răspuns:

Uita-te la CodeGeass(are 2 sezoane) sau Another(putin horror dar foarte interesant) -> mie mi-au placut foarte mult...