| ChildOfDark a întrebat:

Cine imi poate spune niste filme gen "A haunted house", "scary movie", etc. Am vazut toate seriile haunted house si scary movie, cine imi poate spune altele? Dau funda, sa fie cat mai multe.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu m-am uitat aici http://www.cinemagia.ro/filme-horror/pareri/

si tot descarcam am cateva in pc
Sinister.2.2015.German.TS.AC3MD.XViD-LOVECINEMA.avi.mp4 online - VidBull
Watch Poltergeist.BDScr.LD.German.x264-PsO online _ NowVideo
Watch poe-dreamcatcher-x264 online _ NowVideo

| ChildOfDark explică (pentru RAY):

Zi-mi filme...

| ChildOfDark explică (pentru RAY):

Zi-mi filme... Apropo, astea sunt filme horror/comedie... Nu numai groaza.

| RAY a răspuns (pentru ChildOfDark):

Shutter Island (2010)
Drag Me to Hell (2009)
Orphan (2009)
Final Destination (2009)
Resident Evil: Afterlife
Saw (2004)
Puzzle mortal
A Nightmare on Elm Street
House of Wax (2005)
1408 (2007)

| RAY a răspuns (pentru ChildOfDark):

Eu nu sunt genul sa ador ceva sadic, sunt filme sadice daca vrei