| Dariusbbbbbbb444444444 a întrebat:

Salutare
Recomandaţi mi si mie ceva filme de comedie care au legatura cu halloweenul sau care parodiaza filmele horror dar care sa nu fie Scary movie sau a haunted house.
Era un film de genul asta care l-am văzut mai de mult dar i-am uitat numele, e vorba de o familie care se muta intr-o casa bantuita laughing numa ca acest film parodiaza clişeul asta, cine stie poate l-ati vazut recent si poate mi-l ziceti...
Multumesc.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Scream (seria) - poți vedea.

| tudysteaua a răspuns:

Uite aici ai parodii multe http://www.cinemagia.ro/liste/parodii-7260/ dar nu stiu despre care vorbesti cu familia si casa bantuita