| EJxJtK a întrebat:

Cine imi poate zice cateva filme super-horror pe care le-a vazut?

P.S. Deci sa fie de groaza extrema...Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand The grudge fiindca are mult mister si groaza cat incape.
S-ar putea sa iti ramana sechele de la el.

| AnonymousQ666 a răspuns:

Samara Morgan...a fost cat de cat de speriatwinking | Scary Movie, si asta e tare | Si m`am mai uitat la The Wolf Man, e si asta de speriatwinking

| anne1 a răspuns:

Drag me to hell.Este vorba despre o fata care a fost blestemata de o batrana pentru. ca nu a vrut sa ii imprumute niste bani a sa nu ii i'a casa iar aceasta nu a vrut sa ii imprumte iar batrana a blestemat'o pana cand ea a murit si a bantuit'o pe fata pana cand...O sa vezi e super genial filmul si de groaza[este si putin scarbos laughing] Fundita?puppy dog eyes

| catalina9494 a răspuns:

Iintra pe www.filmedegroaza.comsi se rezolva sau sa vezi filmul noaptea rechinilor.

| EmoKids16 a răspuns:

The grudge, Târâtă in iad.Husk.etc,daca mai vrei contacteaza-ma la ecstasy.dee16