| Catalin88xyz a întrebat:

Cine imi spune un film asemanator cu "Savage"? funda pentru cel mai bun film. happy

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu stiu
Dar eu iti recomand The Vampires Diares e un film super ar fi pacat sa nu il vezi.

| faramatania a răspuns:

Bine că nu ți-au dat trimitere la Gossip Girl (având în vedere că-n Savages joacă si Blake Lively ). Toate bune până aici, dar nu știu nici eu să-ți spun un film asemănător, pe moment, mai mă gândesc și dacă voi găsi, voi reveni cu un răspuns adecvat.Numai bine!

| ReusxD a răspuns:

Uite aici cel mai degroază film :
http://www.imdb.com/title/tt1135985/
Vizionare plăcută!

| Adelina1994 a răspuns:

The Way Back, un film destul de captivant si seama putin cu fismul spus de tine, in distributie este si un actor roman ceea ce il face si mai bunwinking vizionare placuta

| Catalin88xyz explică:

Daca sunteti total pe dinafara si nu ati inteles intrebarea nu mai dati raspunsuri aiurea de dragul de a raspunde.Intrebarea se refera la filmul Savage 2012 si ma interesa un film asemanator ca subiect.

| Rolito a răspuns:

Salut Catalin uite aici un film cemi place mie : http://www.imdb.com/title/tt1135985/

PS: Nu are nimic in legatura cu obscenitatea, (in caz ca te speri dupa numele filmului)

:)