| FeelsLIKEmusique a întrebat:

Cine ma ajuta are funda: stiti cumva daca a aparut pe net nini ep 61? daca da dati-mi pls site! URGENTT!

3 răspunsuri:
| CoCaCoLa a răspuns:

Nu a aparut in romana numa in spaniola ca inca nu s-a difuzat la tv ep 61
dar te poti uita ori pe you tube ori aici http://www.desene-animate-online.net/......18164.html

| Nicoleta_7799 a răspuns:

Buna!

Inca nu a aparut in romana, doar in spaniola, pe care il poti vedea pe youtube.Am auzit insa ca maine, luni, vor difuza episodul 61.

Sper ca te-am ajutat.Pa pa :*

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

In romana nu a aparut...luni apare pe TV