| bb_7189 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu o lista cu filme horror bune? adica chiar sa ma sperie dar sa nu fie prea prostesti, imi plac cele care combina groaza cu misterul, sa aiba o poveste interesanta. Mersi

Răspuns Câştigător
| catty443 a răspuns:

Paranormal Activity.Este superb! :X
La inceput e plictisitor. dar la sfarsiiit I don't want to see.
Sau :
THE HAUTING IN CONECTICUT ( l`am gasit cam greu dar esti prea tare straight face )
Jennifer`s body
One Missed Call
Orphan
Saw ( toate )
The grudge
Silent hill :X:X
The Crazies
Trick 'r Treat
The ring (1, 2)
Shutter 2004. ( mai este un film facut in 2008 parca, dar cel facut in anul 2004 de chinezi este mult mai frumos )
Mirrors. mi-a spus un baiatlaughing deci fi atent/a un baiatlaughingca s`a pisat pe el de frica :-ss [ vorba vine :d ]
si cam astea sunt cele mai misto.
:*

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The messenger=e absolut superb

| mihaelabr a răspuns:

Iti recomand filmele psihologice ( imbina thriller cu horror si cu psihologic) de obicei au o poveste bine inchegata si trebuie sa fii atent ca sa poti pricepe despre ce e vorba

| lafamiliaa a răspuns:

1.The Ring 1, 2
2.Alone (2007)
3.The Crazies
4.The grudge 1, 2, 3
5. Dawn of the Dead
6. A nightmare on Elm Street

Astea sunt foarte scary laughing mai ales the crazies

| Wicca a răspuns:

Reaping
Ripper
The Uninvited