| Petrina_Cimpeanu_2001 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie un serial fain gen Pretty Little Liars, cu adolescenti, drama, mister...va rog sa imi raspunda cineva.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Ravenswood (spin-off PLL),Nowhere Boys,The Magicians,alte seriale cu adolescenți:The O.C. și The Carrie Diaries, Gossip Girl, Hellcats, Awkward, Blue Mountain State, Skins, Finding Carter, Jane By Design

| andreea0722 a răspuns:

Scream queens ar fi ceva de genu, dar nu prea merita, parerea mea. In schimb, seriale cu adolescenti ar fi: The 100, the secret circle (are doar un sezon), gossip girl, glee, the O.C., skins, the Carrie diaries (doar 2 sezoane), serialele aste le urmaresc si sunt toate geniale, mai ales the o.c.

| Roxx99trr a răspuns:

Scream Queens.
American Horror Story

astea sunt preferatele mele