| alexionut a întrebat:

Cine poate sa-mi zica niste filme de genul: Ocean's eleven, Ocean's twelves, Ocean' thirteen, Banck Job, Italian Job... adica ceva filmne cu jafuri care nu sunt in lista asta.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Town,Armored, The Taking of Pelham 123, Riders (2002)(Steal),Heat,Swordfish,The Score,Tu£sday, Point Break,The Big Hit,Matchstick Men,Confidence,The Real McCoy,Reindeer Games,Reservoir Dogs,Snatched,Crime Spree,Lock,Stock and Two Smoking Barrels,Layer Cake,The Thomas Crown Affair,Welcome to Collinwood,Jackie Brown,Foolproof,Hudson Hawk,Entrapment,How to Rob a Bank,Bandits, Thick as Thieves, Heist(2001),After the Sunset, Hard Rain, Gone in 60 Seconds, 3000 Miles to Graceland, Stone of Destiny

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inside man -unul din filmele mele preferate si Takers tot e bun!