| florryswetty a întrebat:

Cine poate sa-mi zica si mie niste filme indiene vechi?
Cele mai frumoase funda!

4 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Lantul amintirilor, Articolul 402, Prietenii mei elefanii, Elefantul alb, Vandana, Femeia sarpe, O floare si doi gradinari, Cantec pentru mama, Secretele sufletului, Jodhaa Akbar, Minciuna.

| SimonaSymo a răspuns:

Intra aici : http://SPAM/indiene/ sunt superbe filmele indiene. funda?

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Cele mai frumoasa filme,tii le spun eu acum si te asigur ca pe cine ai intreba de ele nu s-ar indoii de parerea meawinking:
O floare si doi gradinari,Prietenii mei elefantii,Vandanna[:X],Cantec pentru mama(ce-a mai misto poveste de viata), Articolul 452, Armasar Alb...Astea sunt primordialewinking Funda?

| evolutION83 a răspuns:

Mai bine citeste o carte! fara suparare, dar toti prostii se uita la telenovele si indiene!