| asdfghjk123456789 a întrebat:

Cine se uita la Misterele Casei Anubis pe Nickelodeon? Puteti va rog sa ma ajutati si sa imi povestiti ce s-a intamplat in acest serial, dar mai pe larg? Dau funda +vot!

2 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Eu ma uit.Acest serial este foarte fain,in el este vorba de egipt,o societate al carei conducator este Vicotr,un tip care vrea sa sara scarile vietii,adica sa fie nemuritor, acesta are nevoie de piesele anc, care vor forma o cupa din care daca bei un anumit elixir devi nemuritor.Nina Martin o americanca venita la casa anubis, o intalneste pe Sara fosta stapana a casei.Aceasta Sara isi pierde mintile din cauza ca tatal lui victor ii omoara parintii.Sara detine un secret mare, ea stie unde se afla aceste piese.Cupa poate fi asamblata doar de o anumita persoana aceea fiind Joy.Joy dispare fiind luata de cineva anume.Nina se indragosteste de un baiat caruia i-am uitat lumele.Acest baiat afla tot ceea ce stie Nina si o ajuta.Pe parcurs intra in acest "club" numit Sibuna, amber fata bogata si alfi luis care o place pe Amber, dar nu pot fii in preuna.Iti recomand acest serial care este foarte furmos si interesant. Sfaristul serialului este romantic, dar nu vreau sa iti stric placerea de a urmarii acest serial.Pe parcurs nina intalneste diverse obstacole.

| asdfghjk123456789 explică:

Stiu asta dar ce se intampla(obstacolele)plzz nu l-am mai vazut cred ca de la ep cand Alphi nu a adus acel obiect al cupei Ank la intalnirea Sibuna. fundoi!