| Delicate a întrebat:

Cine se uita la negustorul Lim Sang-ok, ce parere aveti despre Chae-yun? Dar despre Da-nyung? Pe cine preferati?

Răspuns Câştigător
| Quing a răspuns:

Eu ma uit!laughing In safarsit gasesc pe cineva care se uita. Parerea mea este ca ambele sunt niste fete bune si ca ambele sunt foarte bune pentru sang ok. Cine va fi aleasa pana la final insa..., asta vom vedeabig grin Da nyung le are cu comertul, dar este fiica ucigasului tatalui lui sang ok. iar chae-yun este salvata de sang ok si fosta nobila. Astept sa vad ce se va intampla!

1 răspuns:
| Delicate explică:

Trebuie sa ramina cu Da-nyung, n-are importanta ca ea e fiica aluia!happy