| împreunăfacembine a întrebat:

Cine se uita la Riverdale? Sunt la sezonul 3 episodul 8.

Cine imi poate spune când va fi mai multă pace între ei? Când se vor demasca adevărații vinovați?

Hiram când va fi aflat vinovat?

Când vor fi Archie și Vee din nou împreună? Dar Jughead și Elizabeth?

Când va scăpa Eliz. de la Măicuțe?

Ce se va întâmpla în continuare?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa-ti rapim bucuria, de a vedea cu ochii tai ce se intampla in film? Pentru ce am face asta?
Vezi filmul pana la capat si bucura-te de adrenalina si de suspans, care iti dau momente de fericire.
Daca noi iti spunem ce se intampla in film, se duce naibii tot farmecul sa-l mai privesti.
Asadar, vizionare placuta!