| SpartanMan a întrebat:

Cine stie cand apare a patra parte din Twilight si de unde as putea sa o downloadezbig grin?

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Twilight braking down. Prima parte apare pe 18 noiembrie 2011. A doua parte apare in 2012. Nu se stie exact data. Aici poti sa vezi trailer`ul primei parti:
http://www.filmzilla.ro/the-twilight-saga-breaking-dawn-part-1-2011
De downloadat vei putea dupa ce va aparea prima parte.
Sper ca te-am ajutat:*

Mky:]

2 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Pai braking down 1 parte apare pe thinking 18 noiembrie 2011 happy si a doua parte in 2012... de downloadad nu stiu daca nu aparut ink big grin

| Miky a răspuns:

18-19 noiembrie