| Elisa512 a întrebat:

Cine stie cand apare sezonul 2 din serialul Avatar Korra in Romania? Am cautat si am gasit ca trebuia sa apara din iulie darcred ca a aparut in america, nu la noi. FUNDAAA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi va aparea ma inainte de primavara lui 2014(presupun).

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

In america o sa apara pe 13 septembrie.

In Romania probabil ca o sa apara dupa ianuarie 2014... ceea ce e prea mult.
Oricum episoadele sunt puse pe internet de cum ajung la tv, iar subtitrarile in romana ar trebui sa apara la maxim o saptamana de la lansarea episodului.
Deci... pirate on my friend.

http://8tracks.imgix.net/......iginal.png

| MarianCristianChisC a răspuns:

Va aparea primadata la eu dupaiea la noi. Unele nu mai la ei sunt publicate