| st1le a întrebat:

Cine stie cand apare twilight breaking dawn saga partea a doua?

3 răspunsuri:
| ionela5691 a răspuns:

Apare pe 16 noiembrie 2012 si eu il astept cu nerabdare mai e mult pana atunci.Se filmeaza din 1 noiembrie 2012 pana pe 15 noiembrie 2012.

| ionela5691 a răspuns:

Apare pe 16 noiembrie 2012.Se filmeaza din 1 noiembrie pana pe 15 noiembrie 2012. Si eu il astept cu nerabdare.Parca mai e o vesnicie pana atunci.

| Pircalabu_Mariucka_1998 a răspuns:

Va sfatuiesc sa cititi cartea.are mai multe intamplari decat filmul si e mult mai interesanta.nu e nici prea scumpa.nu o sa regretati, va jur!