| alliyx00 a întrebat:

Cine stie cand incepe din noul sezon din,, Narcisa Salbatica" de pe Antena 1?

Răspuns Câştigător
| Malvie a răspuns:

Pai.Narcisa salbatica nu se mai difuzeaza pana pe 3 ianuarie love struck

11 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Daca vrei sa stii, cauta pe facebok, pagina lui Nicole Dutu si intreab-o. Eu asa am facut. funda?

| alliyx00 explică:

Apropo de primul comentariu,, Raspuns anonim". as vrea sa nu te legi de lucruri despre care nu intreaba cineva.este parerea ta si daca voiam sa o aud intrebarea mea era,, Care este parerea voastra despre postul de televiziune Antena 1? "...deci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Free Porn la o ora la care au acces minori trist straight face Antena 1 a decazut foarte mult in ultima vreme si chiar imi pare reu pentru ca am crescut alaturi de emisiunile si filmele lor dar acum s-a dus tot dracu ca doar suntem in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

noul sezon Narcisa salbatica incepe din 10 ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand incepe, pe 10 ianuarie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aflat ca incepe in 1 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe luni 10 ianuarie 2011 ora 22 pe Antena 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nujtiu da de bea astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana in octombrie nu pana in ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defapt...ma mai uit odata sa vad cand incepe

| OtakuForever a răspuns:

In 10 ianuarie